09 Nisan 2014

Vodafone Müşteri Temsilcileri Çok İlgisiz!

Yeni aldığım Vodafone hat çekmiyor diyorum. Geliyorsunuz sinyal kontrolü yapıyorsunuz sonra evet sorun varmış çözülecek diyorsunuz. Sonra herhangi bir çözüm yok. Şikayet edince çekmeyen hattan arıyorsunuz, ulaşamadık diyorsunuz. Tabi ulaşamazsınız hat çekmiyor ki!

Caminin minaresine bırakmışsınız baz istasyonunu ezan okununca gidiyor. Sonra sorunun çözümü için biz aradık oluyor. Allah'ım size bir daha düşürmesin. Siz sorunun çözümünde yetersiz kaldınız, sizden çözümü bekleyeceğime en iyisi caminin minaresinden baz istasyonunu kaldırtmakta.

Sinan 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön