21 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Memnuniyetsizliğinde Üstüne Yok!

Kaç aydır bekliyorum şikayetinizi değerlendirdik olumsuz diye yanıt veriliyor. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir? Nasıl bir şirkettir anlamadım. Bayinize hesap soramıyorsunuz ama müşterinizi mağdur etmekte üstünüze şirket tanımıyorsunuz. TV'lerde bas bas bağırıyor reklamlarınız da kampanyalar şunlar bunlar...

Madem sorunumu çözemiyorsunuz yardımcı olup tarifemi değiştirin bari. Bayinizin yaptığı hatayı bir türlü düzeltemediniz. Sözleşme tarihi bittiğinde başka operatöre bizleri kaptırmamak için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz. Sizin müdürleriniz bu şikayetleri okumuyor mu? Vodafone'dan şikayetçiyim.

Adem 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Adem 21 Şubat 2014

    vay arkadaş yine mi aynı mesaj ya....bunu sistem otomatik mi atıyor anlamadım. sayın admin bu firma neden hep aynı mesajı gönderiyor siz anlıyor musunuz?.. çözüm yok deyin arkadaşım sizi madur ettik kaç aydır sinirden kafayı yiyebilirsiniz deyin bir şeyler deyin ya..

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön