16 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Memnuniyeti Yoksunluğu!

Eşimin görev aldığı yerdeki köyde telefon çekmiyor. İlk sorunumuz bu. Müşteri temsilcisine ulaşmak için eşim 12-13 dakika bekledi ve beklemek normalmiş müşteri temsilcisi arkadaş öyle söylüyor. Bu ay taahhüt bitti ve ben Vodafone red kullandım 1 yıl ve taahhüt bittikten sonra aynı tutardan konuşmaya davet edildim fakat diğer şebekelerden gelenler için extradan 3 gb internet fazla ve sadece 59 TL iken bana 65 TL'den teklif ediliyor.

Red müşteri hizmetlerini en az 10 defa aradım ve hepsinde kesip attılar hattımı, şimdilik faturasız olarak değiştirdim ve en kısa zamanda taşımayı düşünüyorum. Eşimin taahhüt 21.01.2015 tarihinde bitiyor aynı şeyler eşimin hattı için yapılırsa onu da taşımayı düşünüyoruz.

Çetin 165 Okunma

Cevaplar

  • Çetin29 Ocak 2015

    Bundan sonra vodafone kullanmayı düşünmüyoruz ailecek

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön