26 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Ben Vodafone'dan üç tane numara kullanıyorum.
Bunların hepsi taahhütlü ancak hizmet dışında müşteri memnuniyeti sıfır.
Aynı şekilde T** hattım var onda da bir taahhüt var.
Yurt dışına giderken hattı gelen giden aramalara kapatıyorum. Sadece cihaz taksitini ödüyorum. (T***yapıyor)
Ama Vodafone sen cihazı taahhütlü almışsın illa ödeyeceksin Red tarifesinde olduğunu ve değişmeyeceğini söyleyip duruyorlar.

Bunlar BTK'ya bağlı kurumlar;

ikisinde örnek gösterip ve sosyal medya aracılığıyla hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Yasin 1.097 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 07 Nisan 2015

    Bana hala bu konuda dönüş yapılmadı tarafıma dönüşü bu kanaldan yapılmasını rica ederim

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön