12 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Memnuniyeti Önemsenmiyor!

0543559**** numaralı Vodafone faturalı hattım avukata verilmiştir. Şahsıma fatura bilgilendirmesi yapılmamıştır. Avukata verilen hattım hakkında hiçbir bilgilendirme yapılmadan şahsım avukatlık oluyor ve icradan son anda kurtuluyorum. Vodafone müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmeler sonuçsuz çıkmakta ve bana geri dönüş yapılmamaktadır.

İsmini şu anda hatırlayamadığım bir müşteri temsilcisi hakkında şahsıma yardımcı olmamaya çalışmasından dolayı yaptığım şikayet de geri dönüş sağlanmamıştır. Mağduriyetim devam etmekte hiçbir bilgim olmadan gerçekleşen olaylar hakkında muhatap bulamamaktayım.

Zeki 51 Okunma

Cevaplar

  • Zeki 16 Eylül 2013

    Şahsımın adresine hiçbir fatura gelmemiştir.Şahsımı avukata vermeden önce bana ulaşmaya çalıştığınızı söylüyorsunuz ama bana çağrı gelmedi belkide firmanızın çekim kalitesinden kaynaklanan bir problemdi.Ödeme yapmamam halinde avukata veriyorsunuz ama avukata düşeceğime dair bana herhangi bir bilgilendirme,mektup yada adı her neyse hiç bir iletişim aracı şahsıma ulaşmadan avukatlık oluyorum; firmanız kaynaklı yada firmanızın anlaşmış olduğu posta şirketinden kaynaklı bir sorun nedeniyle şahsıma posta ulaşmadıysa bunun sorumlusu nasıl oluyor da şahsım oluyor.Şikayetlerimi belirttiğim ve bana yardımcı olmayan müşteri temsilciniz hakkında bir başka müşteri temsilcinize iki konuda şikayette bulunuyorum;müşteri temsilcisinin görevini yapmadığı ve yukarıda belirttiğim fatura problemleri nedeniyle ama şahsıma tek sefer bile geri dönüşüm sağlanmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Hattınızın Yasal Takip sistemine aktarıldığı görülmektedir. Uygulama kapsamında abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Hattınız için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak tarafınıza tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Müşteri temsilcisi ile alakalı yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön