04 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Yönlendirmesi Yüzünden Mağdurum!

Müşteri hizmetlerini 0545-379 **** numaralı hattım için aramıştım, bu hat üzerinde bir cihaz taahhüdü vardı ve ben sadece cihaz taahhüdünden çıkmak istediğimi bunun için ne kadar ödeyeceğimi sorduğumda,bana iki seferde de 200 TL. civarı bir rakam söylediler ve bende bu şekilde ise çıkmak istediğimi söyledim ve çıktım.

Fakat bana gelen fatura 483 TL.Özellikle sormama rağmen, benden 20 ay boyunca kullanmış olduğum tarifenin normal fiyatını almışlar sözde.Defalarca çağrı merkezini aramama ve mail atmama rağmen net bir açıklama alamadım malesef,sadece bir sorun tespit edilememiştir diye bir SMS.

Volkan 76 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 07 Mayıs 2013

    imzaladığım evrağı okumamam benim hatam ama ben hat üzerindeki yada tarife üzerindeki taahhütnameden vazgeçeceğimi söylemedim,ben yeni bir cihaz almak için, eski cihaza verdiğim taahhütden vazgeçmek istedim.. Ve bütün bunların yanında sizin müşteri hizmetlerinizin yanlış yönlendirmesi nedene ile bu duruma düştüm...

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya girişi sırasında imzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanyadan çıkış halinde yansıyacak cayma bedeline dair detaylı bilginin mevcut olduğunu hatırlatmak ister,ücretlendirilmenize müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön