10 Eylül 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Hatası!

Vodafone müşteri hizmetleri ile 2 ay önce hattın kapanması için görüşme yapılıp mutabık kalındı. Ancak 1 eylül de bu işlemin gerçekleşmediği ile ilgili tekrar müşteri hizmetleri ile görüştüm. Görüşmede kapatma işlemimin olduğu ancak bilgim dışında kısıtlma yapıldığı söylenmiştir. İtiraz etmem üzerine en geç 2 saat içinde dönüş yapılacağı söylenmiş şu ana kadar dönüş yapılmamıştır.

Dilekçem olmasına da rağmen bana bu zamana kadar olan tutar ödettirilmiştir. Ödeme tutarımın iadesini ve konuyla ilgili Vodafone'dan dönüş rica ediyorum.

Şükriye 253 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön