14 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Hatası!

1- Sözleşme süresi biter bitmez tarafıma bilgi verilmeden tarifeyi değiştirerek yüksek oranda fatura düzenlendi (3 ay süre ile)
2- 03. 04. 2013 tarihinde telefon görüşmesi yaparak hattı kapattırdığım halde MAYIS 2013 tarihli yeni bir fatura düzenlendi.
3- TÜKETİCİ HAKLARI YÖNETMELİĞİ nin İŞLETMECİNİN GENEL YÜKÜMLÜLÜĞÜ maddesine aykırı olarak tahsil edilen ödemelerin tarafıma iadesini talep ediyorum
( NOT 1: Mayıs ayı başlarında Vodafone bayisine yazılı müracaatla hattımı kapattırdım Kapatılıp kapatılmadığının tarafıma bildirilmesi)
( NOT 2: haksızlık giderilmediği takdirde BTK ya başvuracağım. )

Metin 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.12.2011 tarihinde kampanya girişi sağlandığı ve tarafınıza " 19.01.2013 00:00:39.0 PAKETINIZ 22/02/2012 00:00:00 DA 39.0 TL KARSILIGINDA [KONTRAT SURESINCE 29 TL] YINELENECEKTIR. IPTAL ICIN 542 YI ARAYINIZ." içerikli bilgi mesajı ulaştığı görülmüştür. Kampanya bitimi itibari ile paketinizin 39 TL karşılığında yenilendiğine dair bilgi mesajı her ay ulaşmıştır. Talebiniz olmadan tarife değişlikliği tarafımızdan yapılamamaktadır. Talebinize istinaden 09.05.2013 tarihinde abonelik iptali gerçekleşmiş olup, son dönem faturasının yansıyacağını hatırlatmak isteriz. Ücretlendirmede sorun bulunamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön