28 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli!

24.01.2013 tarihinden itibaren hattınızdan mesaj atamamaktayım! Müşteri hizmetlerinizi 25.01.2013 tarihi 12:30 civarında aradım ve bu aramam karşılığında ücret ödedim(aramak zorundaydım çünkü sesli yanıt sisteminiz bana gerekli hizmeti veremiyordu!) aramamın sonucunda bunun Vodafone sistemleriyle alakalı bir durum olduğu ve bir güncelleme yapılıp 10 dakika içinde çözüleceği söylendi!

Sevgili Vodafone!; beni bir gündür sms konusunda kısıtlıyorsunuz üstüne üstlükte sizin çıkardığınız sistemsel sorun yüzünden müşteri hizmetlerini arayıp para ödüyorum! Turkcell hattımı size taşımıştım ama gerek internet gerekse sms konusunda ve haksız ücretlendirmelerinizden dolayı pişman olma noktasına geldim.

Bahadir 136 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir29 Ocak 2014

    Şikayetim sonucunda Müş.Hiz. yetkilisi(ama hiçbirşeye yetkisiz!!) ile konuştum, kendi sistemleriyle ilgili sorunlara girmeyip, sorununuz çözüldüde çözüldü diyerek karşılıklı 2-3 dakika geyik yaptık.Hatanın kendilerinde olduğunu kabul etme sorumluluğunu bile kabul etmekten aciz bir kurummuş vodafone.ben bu 2-3 tl.lik mevzu için müşterilerini keriz yerine koyan firmayı aynı şekilde tüm kullanıcılara şikayet ediyorum. Sn. Serpil Timuray Vodafone Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik Başkanı olarak atandınız ama zihniyet aynı!! Müşteri; yolunacak kaz sizin için. Haram olsun o 3 TL.!!!

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön