28 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Ulaşılmıyor!

İnternet hattımla ilgili bir sorunu ve faturalarımın gelmediğini bildirmek için her gün 15 dakika uğraşıyorum bir aydır bir muhatap bulamadım, yazdığım tel kendi telefonum internet hattı değil müşteri numarası istiyor, tckn giriyorum tanımıyor. Böyle kötü ivr yok resmen kimse aramasın diye yapılmış.

Hidayet 1.028 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hidayet 28 Ocak 2015

    Bu ne saçmalık öncelikle 542 diye bir telefon başka hatlardan aranmıyor telefon numaranızı bile doğru düzgün yazanamışsınız. Neyse biz bulduk zaten çağrı merkezini arıyoruz ama bir türlü nasıl bir ıvr se o telefondan müşteri temsilcisine bağlanılmıyor acil aranmak istiyorum bu kadar basit bir çözümü var

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön