22 Ağustos 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Hattımı 21.08.2014 itibari ile Vodafone'a taşıma işlemi gerçekleştirdim. Bir konu ile müşteri hizmetlerini aradım, fakat 20 dakika müşteri temsilcisine bağlanılmak üzere bekledim ve sonra hattan düştüm. Daha sonra defalarca aradım ve her "Sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum" mesajından sonra sürekli bekletilmeye alındım ve 10.kez denemeden sonra aramaktan vazgeçtim. Müşteri temsilcisine bağlanmak bu kadar zor mu? Eğer hizmetiniz bu kadar ise ben ya taşımayı iptal edicem ya da gelecek ay başka bir hatta geçeceğim.

Rıfat 1.313 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön