Vodafone Müşteri Hizmetlerine Güvendim Yasal Takibe Alındım.

Cuma Ali A. |

Ben 1 yıl taahhütlü Vodafone faturalı Vınn almıştım. 6 ay sonra iptal başvurusunda bulundum. Daha sonra işlemimin onaylanması iç müşteri hizmetleri tarafından arandım. Ödenmemiş 37 TL bir faturam vardı bu artı olarak sözleşmeyi fes ettiğim için ceza ücreti ödeneceğim söylendi, bu ceza ücreti benim diğer 6 aylık kullanımıma denk geldiği için hattı iptal etmemin anlamsız olduğu söylendi.

Bende iptal ettirmekte kararlı olduğumu belirtince bana yardım amaçlı müşteri hizmetlerinden şu teklif sunuldu ''hattınızı iptal etmeyin donduralım bu sayede size hiçbir fatura ve sözleşmeyi fes etme cezası da yansıtılmaz''. Bu işlemden sonra 4 aylık toplam 173 TL küsur fatura çıkartıldı. Yasal takibe alındım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cuma Ali A.
  10 Aralık
  13:00

  benim sadece ödemem gereken 37 tl lik bir fatura ve geriye kalan 6 aylık devlet vergisi oda maximum 15 tl oluyodu hattı dondurduktan sonra ben bunları ödemem gerekirken şimdi 173 tl küsür fatura çıkartıldı ve yasal takibe alındı.

 • 10 Aralık
  10:57

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "