17 Haziran 2013

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Erişim!

Vodafone'nun kendi müşterilerine ücretli sunduğu müşteri hizmetleri numarası olan 444 0542 numaralı hattı aradığımda müşteri temsilcilerinden birine ulaşılamıyor. Dakikalarca gereksiz menüleri dinletip duruyorlar. Madem ücretli benim istemedim şeyleri neden dinlemek zorundayım. Bunu bazı bankalar gibi kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum.

Bana bununla ilgili dönüş yapılmasını istemiyorum çünkü bu kişisel bir sorun değil. Vodafone'nun abonelerinin gereksiz yere zamanını ve kontörünü tüketmeye hakkı yok. Müşteri hizmetlerini arama nedenimde bir gün bana gelen sesli mesajı dinletmeden önce ısrarla almak zorunda kaldığım telesekreter şifresini hatırlamıyor olmamdı. Maalesef şu an sesli mesajı dinleyemiyorum.

Kadir 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz."Müşteri Hizmetlerimize ulaşamama" şikayet konusu olan mailiniz ile ilgili olarak, öncelikle siz abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak, Müşteri Temsilcisine bağlanma süresi hatta bulunan abone sayısıyla birlikte yapılan görüşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir.537249****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Telesekreter şifreniz için resetleme işleminin sağlandığı ve probleminizin giderildiği tespit edilerek probleminiz giderilmiştir. - Müşteri Hizmetleri arama ücreti: Faturasız hatlar için 40 Kuruş, faturalı hatlar için ise 35.14 Kr'dur. Sesli anons sistemi üzerinde önerilen adımları takip ederek, hatta bulunan abone sayısına oranla en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir. Görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön