Vodafone Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Yavuz C. |

2 adet telefonum var telefonlarım 444'lü telefonlara kapalı, ulaşım engelli. Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum onlara dahi ulaşamıyorum. Bir saate yakın uğraştım bağlanamadım. En kısa zamanda operatör değiştireceğim

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  16:45

  Değerli Abonemiz

  "Müşteri Hizmetlerimize ulaşamama" şikayet konusu olan mailiniz ile ilgili olarak, öncelikle siz abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak, Müşteri Temsilcisine bağlanma süresi hatta bulunan abone sayısıyla birlikte yapılan görüşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir.

  Sesli anons sistemi üzerinde önerilen adımları takip ederek, hatta bulunan abone sayısına oranla en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir.

  Görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.