10 Kasım 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim!

5 ay önce Freezone 3'ü 1 arada paketine geçtim. Bunun daha öncesinde müşteri hizmetlerini arayıp eski paketlerimi kapatmama rağmen SMS paketim tekrardan yenilendiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda paketin aktif olduğunu söylediler, daha önce arayıp paketlerimi iptal ettirdiğimi söyledim fakat sadece isterseniz kapatabilirim dedi. Bende 3'ü 1 aradadan hariç olanların kapatılmasını istedim fakat dün TL yüklediğimde bu sefer eski internet paketimin yenilendiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana aynı paketten 2 taneye sahip olduğumu daha önceden 1 tanesini iptal ettirip diğerini ettirmediğimi söylediler. Ücretin iadesini istiyorum.

Anıl 1.530 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Anıl 17 Kasım 2014

    Hala dönüş yapmadılar geçiştirmek için otomaotomatik mesaj gönderiyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi10 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön