22 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim.

21/01/14 günü saat: 17:45 de müşteri hizmetleri tarafından arayan kişi ödenmemiş faturamın olduğunu bunları 20:00'ye kadar ödememi aksi takdirde yasal işlem başlatıp icra takibine sokacaklarını söyledi. Mesai saati bitmiş, tanınan süre 2 saat bu saat içerisinde ödemezsem tehdit vari söylemler. O saatte nereden ve nasıl ödeyeyim soruma öncede 2 sefer aranmışsınız cevap vermemişsiniz geri dönüşte yapmamışsınız deniliyor. Bu ne kadar basit bahane. Müsait olduğumda ben aradım çıkan kişi önce kibarca sonrada kabaca sizi arayan departman ne dediyse o geçerlidir siz onlara ulaşamazsınız onlar sizi ararsa konuşursunuz aramışlar konuşmalıydın diyor. Operatör kurumsal bir şirketse gereğini yapmalı.

Emrah 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön