Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Hizmet Alamıyorum!

Arzu T. |

15/09/2014 tarihinde bitecek olan taahhütümü yenileyip başka bir tarifeye geçmek için işimi gücümü bırakıp bir saattir 542'den bir müşteri temsilcine ulaşmaya çalışıyorum. Ücretli bir hizmet olan 542'den hizmet alamıyorum. Ailecek Vodafone kullanıyoruz ama pazartesi ilk işim hepsini başka bir operatöre taşımak olacak. Çünkü sizden hizmet alamıyorum!

Etiketler :

Erişim Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu T.
  16 Eylül
  14:05

  Yalnız benim ismim Özlem Çetin değil.

 • 16 Eylül
  13:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Eylül
  19:19

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.