10 Şubat 2015

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yetersiz!

On beş gün önce geçiş yaptığım Vodafone 15 günde pişman etti. Aynı ölçüde kullandığım net 1 ay sonunda gazla gelmesine rağmen nasıl bir kullanım yapıyorsam Vodafone'da 10 günde bitti. Hadi onu geçtik kotam doluyor bilgi geliyor, 10 saniye sonra günlük 7 TL kullandınız bundan sonrası ücretsiz diye. Müşteri hizmetlerini arıyorum, 24 saat sonra gelebilir olur diyor. O zaman bundan sonra kotam dolunca dursun netim diyorum olmaz diyor, hattımı kapatın diyorum fatura gelmeden o da olmaz diyor. Müşteri hizmetleri olmaz demek için var sanırım, hat evimde çekmiyor diye 1 hafta önce aradım hala dönecekler.

Emrah 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emrah 10 Şubat 2015

    Dönüşünüz olduğunda ve sorunlarımın çözülmesi halinde şikayet taktire dönüştürülecektir tabii hepsi çözülür ise

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön