20 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yetersiz!

Vodafone müşteri hizmetlerini faturasız hattan aradığınız zaman canlı müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz. Fakat faturalı hattan aranıldığı zaman asla bu mümkün olmuyor. Çünkü sürekli bir tuş'a basma sevdalısı telesekreteri dinliyorsunuz.

Vodafone ne zaman bu sistemini düzeltirse o zaman buraya şikayet yazmaktan vazgeçeceğim. 1,94GB internetim var, ama nedense 18 ocak cumartesi günü saat 13:00'den itibaren net paketimi kullanamıyorum.

Çoğu Vodafone arkadaşım nete giriyor ama ben giremiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum anca telesekreter çıkıyor. Numaramı değiştirdiğime çok pişmanım. Önceki numaram da hiç sıkıntı yaşamıyordum ne numara seçmişim. Her türlü aksiliği bu numarada yaşıyorum!

Atakan 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön