23 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Benim şikayetim Vodafone müşteri temsilcilerini yüz kere aradım derdimi izah ettim ama bana yardımcı olmadılar. Benim mağduriyetimi gidermediler. 36 TL internet faturası ödeyeceğime benden 152 TL para aldılar. Başkalarının üzerine attılar. Lütfen benim bu şikayetimi kulak ardı etmeyin.Lütfen bizi bu olayda susturmak için başkalarının üstüne atıyor Vodafone.

Alper 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde özel servis kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Alper 24 Eylül 2013

    bakın benım magduriyetımı giderınde ben sizden birşey istemiyorum ben kaç kez müşteri hizmetlerini aradım benım bu olay başıma geldiyı zamn sizlerı uyardım ama sız kalak ardı ettinız bana yardımcı olmadınız sizin yuzunuden dolayıda bu olayla karşı karşya geldim benim mağdurıyetımı gıderınde sızden bişe istemıyorum gerekırse yasal yollarla mahkemeyede gidecem istersenız tlfon dınlemelerıne bakın ben sızlerı kaç kez aramışım derdımı izah etmişim ...

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön