01 Ekim 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Bana Ziraat Bankası aracılığı ile cep havale yoluyla bir miktar para geldi. Ben bu parayı çekemedim. Ziraat müşterisi değilim 3 gündür paramı çekemedim, bankayla görüştüm ben 3-4 hafta önce hattımı A** Vodafone'a taşımıştım bana dedikleri operatörünüzle görüşün, sim kartı temize çıkartma işlemi yaptırın, hattınızı taşıdığınızdan sahtekarlık şüphesiyle bloke edilmiş olabilir diye.

Neyse dün akşam aradım Vodafone müşteri hizmetlerini tam 15 dakikada açtılar bu seferde biz herhangi bir işlem yapamıyoruz diye tekrarlayıp durdu, olayı bile anlamadı. 3-4 defa anlatmama rağmen. Geçtiğime geçeceğime pişman ettiniz.

Abidin 193 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön