10 Haziran 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Bu sabah keyifli bir şekilde kredi kartı ekstremi inceledim ve 272 liralık faturayı gördüm e faturamda gelmedi o yüzden arayıp eski operatörümü fatura detayı istedim. Düşüncem herhalde cezai uygulama oldu taahhüt mevzusundan dolayı aradım.

Bir hanım efendi çıktı konuşuyoruz bana bir detay vermeye başladı sinirden gözümden yaş geldi. Sohbet hattı aramışım 80 liralık, oyun indirmişim 60 liralık nisanın 13 ünde. Ben kendimi bilmem mi bunları ben yapmış olsam itiraz eder miyim. Hanım efendi hattım kopyalanmış olmalı faturaya itiraz etmek istiyorum diyorum hani incelensin ben eskide olsa kaç senelik müşterinizim mağdur mu bırakacak beni köklü şirket diye düşünüyorum karşımdaki bayan fatura normal dedi.

Namık 38 Okunma

Cevaplar

  • Namık13 Haziran 2013

    Firma sanal ortam üzerinden bağlantı kurdu mail oratmında geri dönüş yaptım henüz hiç bir şey çözülmüş değil..

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.06.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön