Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Namık Kemal S. |

Bu sabah keyifli bir şekilde kredi kartı ekstremi inceledim ve 272 liralık faturayı gördüm e faturamda gelmedi o yüzden arayıp eski operatörümü fatura detayı istedim. Düşüncem herhalde cezai uygulama oldu taahhüt mevzusundan dolayı aradım.

Bir hanım efendi çıktı konuşuyoruz bana bir detay vermeye başladı sinirden gözümden yaş geldi. Sohbet hattı aramışım 80 liralık, oyun indirmişim 60 liralık nisanın 13 ünde. Ben kendimi bilmem mi bunları ben yapmış olsam itiraz eder miyim. Hanım efendi hattım kopyalanmış olmalı faturaya itiraz etmek istiyorum diyorum hani incelensin ben eskide olsa kaç senelik müşterinizim mağdur mu bırakacak beni köklü şirket diye düşünüyorum karşımdaki bayan fatura normal dedi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Namık Kemal S.
  13 Haziran
  20:44

  Firma sanal ortam üzerinden bağlantı kurdu mail oratmında geri dönüş yaptım henüz hiç bir şey çözülmüş değil..

 • 11 Haziran
  10:26

  Değerli Abonemiz
  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  11.06.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”