11 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

11 Şubat 2014 tarihinde gelen mesaj üzerine Vodafone müşteri hizmetlerini saat 14.48 aradım. Sorunumu söyledim mesajda eksik faturalandırılma yapıldığını ve bu ay 41.46 tl bakiye faturaya yansıtılacağını yazıyordu. Bunun sebebini sorduğumda karşımdaki müşteri temsilcisinin cevabı 'geçen ay az fatura geldiğinde aramamışsınız' olunca çok şaşırdım.Neden az ödediğimi biliyorum diye cevap verdim ama açıklama yapmaya gerek yok Bravo ne diyebilirim ki? Çok değişmiş.İlk fırsatta başka operatöre geçeceğim.

Didem 34 Okunma

Cevaplar

  • Didem19 Şubat 2014

    18.02.2014 TARİHİNDE VADOFONE'DAN BİLGİ MESAJI GELMEMİŞTİR.

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik tarafınıza 18.02.2014 tarihinde sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize , 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön