07 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Ocak ayı sonunda müşteri hizmetlerinden tarifeler ile ilgili bilgi istedim.Bana önerdiği tarifeye bütün Vodafone shop'lara başvurarak geçebileceğimi söyledi.Gittiğim mağazaların hiçbirinde müşteri hizmetlerinin bana önerdiği tarife bulunmadığını öğrenip tekrar müşteri hizmetlerine şikayette bulundum.Müşteri hizmetleri şikayetimi otomatik sonlandırmış.Yani şikayetim hiç incelenmemiş.2 gün sonra bunu bir mağaza temsilcisinden öğreniyorum.Mağduriyetimin hala neden giderilmediğini öğrenmek için tekrar aradım.Bir kaç saat içinde yetkililerin bana döneceği söylendi.Ertesi gün öğleden sonraya kadar dönen olmadı.Şikayetlere çözüm bulmayan müşteri hizmetleriniz neden var? Ayrıca hattımla ilgili sorun hale çözülmedi.

Özlem 126 Okunma

Cevaplar

 • Özlem20 Mayıs 2014

  artık call Centerlara müşteriyle laf yarışı yapan, çözüm odaklı olmayan elemanlar seçmektesiniz.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özlem11 Şubat 2014

  şikayetim olmayan bir konu ile anlamazlıktan gelerek cevap verdiler.son derece ilgisizler

 • Özlem08 Şubat 2014

  şikayet takibi için ertesi gün aradığımda müşteri hizmetleriniz bana şikayetimin sistem tarafından otomatik olarak kapatıldığını ve şikayet ile ilgili hiçbir işlem yapılmadığını iletti. 6 gün boyunca bu şekilde görüşmelerimizin kayıtlarını dinleyebilirsiniz...

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön