25 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı.

Vodafone faturalı genç tarife kullanıcısıyım. Tarifem de Facebook ve Twetter ücretsiz https://m.facebook.com linki üzerinden girişler ücretsiz denildi her girdiğimde ücretlendirildim 7 tl data kullanımı yaptınız diye mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım "internet kullanmışsın" dediler. "Nereye girmişim söyleyin bileyim" dedim "göremiyoruz" dediler. "Ücretlendirilmenin geri ödenmesi için kayıt oluşturdum" dedi. Bir gün sonra tekrar 7 tl data kullanımı yaptınız diye mesaj geldi. Aradım tekrar "internet kullanmışınız şikayet kaydı oluşturulmuştu" dedim "oluşturulmamış" dedi. 25 tl olan faturam bu ay 90 tl oldu. Fatura kesim tarihinden sonra ancak şikayet kaydı oluşturabilirsiniz dediler.

Fatih 62 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.02.2014 ve 04.02.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih28 Ocak 2014

  Vodafondan tarafıma dönüş yapılmadı Faturam dahada çoğalıyor ücretlendiriliyorum güncel faturam 100 TL yi budu.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih26 Ocak 2014

  japonmoda.net telefon numarası 0216 378 1166 aradım cumartesi günü karg takip nosunu istedim yine vermediler kargoyu yolladık deyip geçiştiriyorlar

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön