05 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olamıyor!

22/11/2013 tarihinde hesabını bilen 500 paketini satın aldım. Bu paketin içeriği şöyle (her yöne 500 dakika her yöne 250 sms ve 250 mb internet)paket fiyatı 29 tl ancak bir yıllık abonelik karşılığında bu paket 25 tl deniyor. İlk bir ay 25 tl fatura geliyor. Sonra vay haline 30.4 tl fatura geliyor.

Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorsunuz (ücretli?) derdinizi anlatamıyorsunuz, işlerine gelmiyor, onlar halledemiyorlarmış. İyi sen neden oradasın o zaman ve benden arama başına neden para kesiyorsun halledemediğin bir iş için?

Ahmet 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Ahmet10 Şubat 2014

    insanlar acınacak haldeler

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön