06 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendirdi!

Tarife değişikliği için müşteri temsilcisini aradığımda her ay sadece 1 tarife değişikliği yapılabileceğini söyledi, bu talebimi ileri bir tarih için almasını ve otomatik geçiş yapılmasını istediğimi söyledim. Böyle bir talebi sistemden tanımlayamadığını belirtti. Bir sonraki ay tarifem yenilendiğinde bu işlemi web sitesi üzerinden yaptım ve çift tarife faturama yansıdı.

Müşteri temsilcisi bu işlemi yapmazken ben ne yapabilirim anlamıyorum. 25 liralık tarife için 94,5 lira fatura ödemek zorunda kaldım. Bu itirazıma Vodafone "şikayetiniz incelenmiş ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir" diye cevap verdi. Haksız yere fazla fatura ödemek zorunda bırakıldım. Ses kayıtlarınızı inceleyin lütfen.

Havva 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön