09 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Vodafone freezone'lu olup olmadığımı öğrenmek adına 542'yi aradım. Operatördeki M*** bey freezone'lu olmadığımı istersem cep merkezlere giderek üyeliğimi başlatabileceğimi söyledi. Cep merkeze gittiğimde aslında freezone'a üye olduğumu öğrendim ve bunu mesajla da öğrenebileceğimi söylediler. Telefondaki kişinin beni yanlış bilgilendirdiğini belirtmek isterim. Vodafone'da çoğu çalışan böyle. Kendi çalıştığı iş yerlerinden haberleri yok, çok bilgisizler. Çoğu zaman yanlış yönlendiriyorlar.

Berrin 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone 'un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Abonelerimizden gelen talep ve şikayetlerin bizim için önem taşımakta ve ulaşan şikayetlerinizin değerlendirilmek/ çözüme ulaştırmak için ilgili birimlerimize aktarılmaktadır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirimleriniz doğrultusunda beyan etmiş olduğunuz smüşteri temsilcisine gerekli uyarının sağlanıldığını iletmek isteriz. Saygılarımızla Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön