22 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Yurt dışına çıkarken aramama rağmen bana Vodafone müşteri hizmetlerinden eksik ve yanlış bilgi verilmesi sonucu İtalya dönüşü 1450+450 tl fatura geldi 1450 tl fazla ödeme yaptım. Ses kaydını bana da gönderin dedim göndermiyorlar hata yok diyorlar bide tv de yanlış reklam veriyorlar. En kısa zamanda para iadesi olmazsa tüketici haklarında dava açacağım.

Sinan 24 Okunma

Cevaplar

  • Sinan28 Mayıs 2013

    Verilen bilgi eksik ve taraflı. Kabul etmiyorum. Eğer sorunum çözülüp para iadesi olmazsa tüketici haklarında dava açıcam.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 532364****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 23.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön