Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanıltıyor!

Hüseyin K. |

22 mart saat 17 civarı müşteri hizmetlerini aradım serap hanımla görüştüm taahhütünüz var ama tarife değişikliğinde size yardımcı olabilirim ve isterseniz 59 tl lik tarifeye geçireyim dedi ben değerlendireyim yarın sizi ararım dedim yarın aradığımda böyle bişey olmaz değiştiremezsiniz hemde görüşme kayıt altına bile almamışlar.

Vodafone a nasıl güveneceğiz anlamadım gitti Ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bir gün bile kısıtlamaya geçmedi hattım ama hala vodafone nun avantajlarından yararlanamıyoruz...tarifemi değiştirmek istiyorum. Ayda 85 tl fatura geliyor. Taahhüt bitmesin beklemeden taşıyacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  09:52

  Değerli Abonemiz,
  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz taahhütnamenin kampanya katılım süresi 24 ay olduğu ve cihaz kampanya taahhütnamesinde kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz.
  Müşteri temsilcisi ile yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?

  default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mart
  20:43

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri