Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Aranamıyor.

T Fatih A. |

Vodafone Müşteri Hizmetleri (542), Vodafone hattı ile arandığında her koşulda 40-45 kuruş civarında bir ücretlendirme yapılıyor.

Geçtiğimiz aylarda Vodafone hatlarından 0542 542 00 00 arandığında, yapılan görüşme "her yöne" dakikalardan düşülmek üzere ücretsiz olabiliyordu. Ancak son dönemde Vodafone bu uygulamayı sonlandırdı ve artık kurumsal hatlardan dahi Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni ücretsiz aramak mümkün değil.

Yalnızca 7000 sesli yanıt sistemi ücretsiz aranabiliyor. Ancak bu hatta bir müşteri temsilcisi ile görüşülemiyor. Bu uygulamadan şikayetçiyiz. Eskiden olduğu gibi, Vodafone hatlarımız ile müşteri hizmetleri'ne ücretsiz (her yöne dakikalarımızdan düşülerek) ulaşabilmek istiyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  22:13

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • 04 Ağustos
  18:44

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.