07 Nisan 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tutarsız Davranıyor!

Vodafone ile şubat ayında yaptığım görüşmede Vodafone ile ilişiğimi keseceğimi söyledim. Müşteri hizmetlerinden eğer ilişiğimi kesmezsem 6 ay boyunca %25 indirimden faydalanacağım söylendi.Bunun içinde minimum 50 liralık bir fatura ve faturalarınızın zamanında ödemeniz halinde yararlanabileceğim söylendi.

Kendilerine 35 lira normal görüşme tutarım + 85 lira cihaz taahhütüm var yine yararlanabilir miyim dediğimde toplam cihazla beraber tutarınız 50 tl'yi geçiyor yararlanmanız da bir sorun görünmüyor dendi.

Faturam e-mail yolu ile tarafıma ulaştığında indirimden faydalanmadığımı görüp tekrar aradığımda ise bir sonraki ay tanımlanacağı söylendi. Akşam saatlerinde aradığımda indirim hakkım olmadığı söylendi.

Korkut 46 Okunma

Cevaplar

 • Korkut10 Nisan 2014

  hiç bir şekilde sorun çözücü değiller hakkımı yasal yollarda arayacağım

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

  " "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Korkut07 Nisan 2014

  Benim zaten şikayetim sizin destek biriminizle ve insanlara yanlış bilgi vermeniz ile alakalı bi daha aynı birimi arayıp neden zamanımı harcayayım ki

 • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön