22 Nisan 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tutarsız Bilgiler Veriyor!

Geçen ay indirim hakkım bulunmadığını ısrarla üstüne bastıra bastıra söyleyen Vodafone dün aradığımda indirimden yararlandığım söylendi. Bugün aradığımda ise önümüzdeki ay yararlanacağım söylendi. Vodafone hattımı iptal etmemem için indirim vaat etti ama o indirim ortada yok ve müşterileri bilgilendiren müşteri hizmetleri her biri farklı bilgi veriyor.

Gerekli konuşmalar yapıldı ve 21-22 nisanda yaptığım müşteri hizmetleri görüşmesinde böyle bir hakkım olduğu söylendi. Ama bundan ne zaman yararlanacağımı ben anlayamadım. Biri çıkıp şartları sağlamıyorsunuz öyle bir hakkınız yok diyor öbürü yararlanmışsınız diyor başka biride önümüzdeki ay yararlanacaksınız diyor hepsi farklı ekranlara mı bakıyor?

Korkut 67 Okunma

Cevaplar

  • Korkut 24 Nisan 2014

    herhangi bir geri dönüş olmadı.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön