26 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefonu Yüzüme Kapattı!

25.01.2015 Pazar gecesi saat 22.37'de Vodafone müşteri hizmetlerini aradım telefonu G.. diye biri açtı, problemi anlatım ve bana lütfen bekleyin kısa bir sessizlik olacak dedi, ben de tam 10 dakika boyunca bekledim, onuncu dakikada telefon yüzüme kapandı. Bir yanlışlık olmuştur diye düşünerek bu kez 22.49'da tekrar aradım ve telefonu yine G.. açtı ben "az önce neden telefonu kapattınız deyince" telefonu yine suratıma kapattı.

Bu kadar vurdumduymazlık, bu kadar iş bilmezlik, müşteriyi hesaba almama, neredeyse onunla dalga geçme olamaz. Faturaya yansıyan konuşma paraları bir yana karşıdakini önemsememe, cevap beklediği sırada telefonu küfreder gibi yüzüne kapatma kabul edilemez!

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön