05 Ağustos 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tarafindan Telefon Yüzüme Kapatıldı.

Vofafone 542 nolu müşteri hizmetlerini arayarak, yurt dışı aramalara aktifleştirdiğim hattıma, 30 dksi 10 lira paketi yüklettirdim. toplam 14 dk konuşmam sonucu msj ile yapılan bilgilendirme de; '' türkiye' den yurtdisini arama için geçerli yurtdışı paketinizin her yöne 30 dakika konuşma hakkınızın %100 'u kullanılmıştır. '' bugün saat 11:16' da müşteri hizmetlerini aradığımda bana bu durumun mantıklı bir açıklaması yapılamadığı gibi hiç bir çözüm önerisi de sunulmamıştır. yapılan açıklama; fatura kesilsin öyle bakalım... bu nasıl bir açıklamadır? yapılan açıklama bana yeterli gelmediği için yetkili ile görüşme talebime karşılık telefon aktarımı yapılamıyor denildi hat yüzüme kapatıldı .

Figen 1.305 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön