30 Mayıs 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunumuzu Çözmüyor.

Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum 10 dakika kadar bekliyorum karşıma bir bayan çıkıyor ve ağzında sakızla ne dediği anlaşılmıyor efendim anlamadım dediğim zaman gülüyor. Neyse facebook twitter internet paketim var ama lira gidiyor diyorum ilgilenmiyor bir site gönderiyor oradan girdiğim zamanda gidiyor liram ve 10 liram tamamen gidiyor.Bu nedir ya 10 dakika telefonda bekliyorum. Çıkan bayan zaten dalga geçiyor ağzında sakızla ve sorunumda çözülmüyor. Biliyorum kimse ilgilenmeyecek ama Vodafone benim için bitti artık.

Mustafa 171 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön