09 Kasım 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

08.11.2013 Cuma günü İzmir'de bir Vodafone cep merkezinden 542 463 ** ** nolu telefonuma 25 TL yüklettim. Daha sonra telefonuma sadece hattınıza 500 dakika tanımlanmıştır mesajı geldi şaşırdım. Her ay 25 TL karşılığı Vodafone'den dakika SMS ve interneti aynı fiyatla kullanırken sadece dakika yüklenmesi beni şaşırttı. Anında müşteri hizmetlerini arayıp mağduriyetimin giderilmesini istedim. Müşteri yetkilisi bunun mümkün olmadığını söylüyor. Bayi hatasını kabul ediyor yanlışlık olduğunu söylüyor fakat iadede bulunmuyor. Vodafone de hiçbir şey yapmıyor, Vodafone yetkilileri lütfen konuya el atın, mağduriyetimin giderilmesini, 25 TL'nin TL olarak telefonuma yüklenmesini istiyorum.

Şükran 226 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542463****numaralı hattınıza yönelik 08.11.2013 tarihinde hattınıza tanımlanan 1 AYLIK HER YONE 500 DK paketini kullandığınız tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön