10 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi!

0 544 866 ** ** numaralı Vodafone hatlı telefon faturamın 11 Mart 2013, 04 Nisan 2013 ve 06 Mayıs 2013 tarihleri ile hem banka tarafından otomatik ödemeyle hem de Vodafone şubesi tarafından ödemesi yapılmıştır. Vodafone şubesine durumu anlattığımda başka bir hatta geçmem nedeniyle işlem yapamayacaklarını müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Müşteri hizmetleri ise benim sorunuma cevap verecek şekilde seçenek sunmamış olup, temsilciye bağlanmadığından sorunumu çözemedim. Vodafone şubesinden yapılan fatura ödemelerimin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Senem 335 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön