05 Nisan 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

54365*** abone numarası ile 2 yıllık internet paketim sona ermeden kasım 2012 ayı içerisinde müşteri temsilcisini arayarak faturasız hatta geçirilmesi için talimat verdim. Ancak talimat verdiğim halde talimatımın gereği sağlanmamıştır. Fatura itirazında bulundum ve kabul edilmiştir. Müşteri temsilcileri ile yaşadığım sorunlar. IBAN ve Kimlik bilginizi yazarak dilekçe fakslamam gerektiği söylendi yaptım. Daha sonra Kimlik fotokopi mi fakslamam gerektiği söylendi yaptım.
Daha sonra fakslarınız alındı hesabınıza yatacak denildi. Hesabıma yatmadı tekrar aradığımda kimlik fotokopisi okunaksız denildi. Bu işlemlerde hiçbir geri dönüş sağlanmadı.

Volkan 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Volkan 05 Nisan 2013

    04 Nisan 2013 tarihnde müşteri hizmetleri ile görüşerek faks numarası istedim. Ancak verilen faks numarası kullanımda olmadığı için 05 Nisan 2013 tarihinde saat 1220'de müşteri hizmetlerinden arayarak tekrar faks numarası aldım. kimlik fotokobimi vodafone genel merkezine faksladım. ancak bana verilen faks numarası yanlış bir numaraya ait çıktı ve ben kimlik fotokobimi müşteri hizmetlerinin hatası yüzünden yanlış yere gönderdim. Bu konu fatura iadesi için yapılmış olup 7 gündür yapılan hatalar yüzünden mağdur olmaktayım.

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön