05 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmüyor.

500 mb deneme internet paketi almaya çalıştım. Resimde de belirttiğim gibi bir ekran geldi katılım için mesaj gönderdim 5 tl karşılığında alabileceğim yazmasına rağmen 15 tl ücret kesintisi oldu ve bir Facebook Twitter paketi tanımlandı. Paketi hiç kullanmadan müşteri hizmetleri aradım. Kullanmadığım ve kendilerin beni yanıltarak sattığı paketin parasını iade etmediler.

Müşteri hizmetlerini aradım yapabileceğim bir şey yok diyor. Destek talebi attım bir hata yoktur. Diye mesaj göndermişler. Şimdi de haklı duruma geçmek için mobil siteye o sayfa için erişimi kapatıp masaüstü sayfasına yönlendiriyorlar. Ücretin tarafıma iade edilip kullanmadığım kıymetli Facebook Twitter paketiniz sizde kalsın.

Semih 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön