16 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmüyor!

Bana sürekli değişik numaralardan telefon gelmekte ve telefonun altında da yönlendirlen arama olarak yazmakta. Ve bu kişileri açtığımda her birisi S.... adında birisini arıyorlar ve bu numara değil yönlendirilmiş desem de bu kişilere sürekli hakarete maruz kalmaktayım. Ne kadar meşgule de atsam aramaya devam ediyorlar.

Bunu Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak söylediğimde bana dedikleri şey yapabileceğimiz bir şey yok savcılığa başvurun. Böyle bir şey olabilir mi her isteyen istediği kişiye yönlendirip onu rahatsız etme hakkına sahip mi ? Benim isteğim doğrultusunda yönlendirme yapılması gerekirken ben kapatılmasını istediğim halde kapatmamak nedir? Gereğinin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Ayhan 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında, hattınız üzerinde herhangi bir yönlendirme görüntülenmemekte olup, tarafımızdan müdahale yapılamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön