07 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmedi!

505576****-01-02-03-04 numaralı hatlarımız borcunu ödememize rağmen kapatılmıştır.Müşteri hizmetleriniz 01-02-2014 ve 07/02/2014 tarihlerinde defalarca aramamıza rağmen sorun çözülmek yerine müşteri temsilcileri tarafından geçiştirilmiştir.

Söz konusu işlemlerde işini düzgün yapmayan müşteri temsilcilerinden şikayetçiyim.Ayrıca işini düzgün yapan kendisinden sicil numarasını istediğim 11061492 sicil numaralı "E." isimli Vodafone personeline de teşekkür ederim.Keşke tüm temsilcileri bu bayan gibi öz verili çalışsa hiç bir şikayet almazlar.

Mustafa 30 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Temmuz 2014

  hatlar kapatıldı ancak her ay ödenecek tuta"0" diye yazan faturalar gönderiyorlar.

 • Mustafa11 Şubat 2014

  İnşaallah bir daha vodafone'la çalışmam.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön