06 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmedi.

31/01/2014 tarihinde internet bankacılığımdan kontör yüklemek isterken yanlışlıkla başka numaraya yollamış bulunmaktayım. Vodafone müşteri hizmetleri aradığımda bana 0212 no'lu bir numara verip benden dilekçe konuyla alakalı ve banka dekontu kimlik bilgilerimi istediler. Aynı gün bu işlemi yaptım. 5 iş günü dediler bekledim. Sonra dönüş iadesi olmadığını ilettiler.

Soru 1- Madem iadesi olmayan hizmet için neden fax numarası ve kişisel bilgilerimi istediniz?
Soru 2-Karşı taraf no'lu telefondaki kişiyle görüştüğümde paket olduğunu kontörlü olmadığını iletti ki müşteri hizmetleri de doğruladı
Soru 3-Kontörü ne ben kullanıyorum ne de yanlış gönderdiğim numara gereğini rica ederim.

Turan 52 Okunma

Cevaplar

  • Turan11 Şubat 2014

    0542 bilgi veriliyor 24 saat içinde bilgilerinizi tarafımıza fax cekin konuşması yer alıyor lakin geç kalındıgından dolayı karşı taraf kontur kullanmış dıyor madem o dakıkada aradıgımda neden müşteri hizmetleriniz bana böle bir bilgi veriyor( karşı taraf kullanamaz diye) iletişim bozuklugu var sanırsam sonucta telefon kayıt altına alınıyor o gun ku telefon kayıtları dinlenirse ne demek istediğim anlaşılacaktır.Çok büyük meblağ değil ama bence bu hizmetten vazgecin yapmayın giden gitmiştir. Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön