19 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözemiyor!

Vodafone'da 5412624*** olan hattımın ödenmemiş faturası olmamasına rağmen İlhan Duman avukatlık bürosuna borcu var diye devretmişler. 17 Aralıkta Vodafone müşteri hizmetlerine kayıt oluşturmama rağmen 18 Ocakta arıyorum hala çözüm yok ve her seferinde şikayetinizi iletiyoruz demekten başka bir şey deniyorlar. Bu zamana kadar toplam da 15 defa müşteri hizmetlerini aradığımda her biri farklı cevap vermektedir. Borcunuz yok diyenler, ödemiş olabilirsiniz ama hukuk bürosuna devredilmiş oraya ödeme yapacaksınız diyenler, takip etseydiniz borcunuzu bizmi takip edeceğiz diyenler.

Eda 1.180 Okunma

Cevaplar

 • Eda31 Ocak 2015

  Şikayeti çözümlediniz mi ibraname gönderin. Ayrıca sizi aradığım için faturam 10 TL fazla geldi sizin bir ayda çözümlemediğiniz hatta aramadığınız için ben aradım ve ücretlendirildim tüm çağrılarımı dinleyin ve memnuniyet için geri dönüş sağlayın

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Eda25 Ocak 2015

  Bir hafta geçmiş olmasına rağmen hala cevap yok bu kadar ilgisiz olduğunuzu bilmiyordum. Müşteri memnuniyeti anlaşılmış oldu. İbraname gönderin hatta ve hatta zahmet edipte bi yetkilinin aramasi lazım değil mi.

 • Vodafone Temsilcisi19 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön