20 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorun Çözemiyor!

22.08.2013'de Vodafone kampanyasından yararlanarak ayda 35 TL'ye Vodafone Smart 2 aldım (400 dk görüşme, 250 mb internet ilk 2 ay) fakat telefonuma 400 dk hala tanımlanmadı. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen 72 saat diye bir süre veriyorlar ama sonuçta çözüm olmuyor.

Yıllardır hat alıyorum böyle bir şey asla olmadı ama bu hattı nasıl tanımlayıp açamıyorlar. Çok merak ediyorum daha kaç 72 saat beklemem gerekiyor. En son çağrı merkezinden E... hanımla görüştüm. Problemi pek anlamadığı çok açıktı. Anlamadığı sorunun hala çözülmemesinden de belli. Keşke daha bilgili kişileri çağrı merkezinde çalıştırsalar.

Zerrin 34 Okunma

Cevaplar

 • Zerrin 25 Eylül 2013

  VODAFONE ne sorun çözüyor ne cevap veriyor bu nasıl zihniyet anlamadım. Veremeyeceğiniz bir hizmeti sözde büyük firma olarak nasıl taahhüt ediyorsunuz. Vodafome da çalışan yetkililr nasıl çözemiyorlar anlayamıyorum. Sakın Vodafone hat almayın. TV'ye reklam vermekle firma ayakta kalmaz firma hizmetle ayakta kalır.

 • Zerrin 23 Eylül 2013

  vodafone çağrı hizmetleri dediğiniz gibi çalışsaydı bu problem 22.08.2013'te bir ay önce çözümlenmiş olurdu.

 • Zerrin 23 Eylül 2013

  22 Ağustos günü aldığım aylık 400 dk.lık paketimi halen açmadıkları gibi üzerinde çalışıyoruz diye cevap yazıyorlar. 1 ay olmuş ayda 400 dk diye hat satıyorsunuz ama açmıyorsunuz. çağrı merkezini arıyorum 72 saat içinde döneceğiz diyorlar. bu nasıl bir firma anlamadım ben yıllardır tel kullanıyorum böyle birşeyle karşılaşmadım. yapamıyorsanız niye hat satıyorsunuz. Ayrıca çağrı merkezinde çalışan bayanların özellikle Ebru ve Kübra hanım işten çıkarılması rica olunur çünkü sorun anlama kabiliyetleri çok düşük. Hoş firma olmayan bir hattı sattıysa çalışanlar ne yapsın. eğer hat varsa açında inanalım.

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön