20 Mayıs 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Servis İptalini Zorlaştırıyor!

Bir ay kadar önde Vodafone hattımdan ücret kesintisi olmaya başladı ve öğrendim ki 7070 numaralı servis kullanımından dolayı kesintiler oluyormuş.

Müşteri hizmetleri bize ait bir servis değil 0549870****numaralı hattı arayın dedi ve aradım isminin E. olduğunu belirten bir bey ile görüştüm aboneliğiniz yok ama anlık kullanımlarınız olmuş ve 9 tl borçlu görünüyorsunuz dedi. Tamam bundan sonrası için iptali yapın özel servisleri kapatın dedim hayır borcu ödemeden iptal olmaz denildi, tamam yarın tl yükleyip iptal edim dedim taksitli ödendiğini söyledi.

Şimdi benim ne mecburiyetim var bilmem kaç ay taksit ödemeye? Vodafone'un bu konuda iptali güçleştirdiğini düşünüyorum.

Sedat 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 29.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön