02 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Personelinin Tavrı Rahatsız Etti!

Fazla gelen faturayla ilgili bilgi almak ve itirazda bulunmak için aradığım Vodafone müşteri hizmetlerindeki görevli kadın personel benimle çok kaba, kavga eder şekilde konuşma yaptı. Hem yüksek fatura hem bu tutum son derece rahatsız edici.

Fatma 21 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 20 Eylül 2013

    Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin'dan ulaşın demişsiniz ama şu an vodafonelu olmadığım için şikayetimi yukarıdaki telefon numaramdan tarafınıza ilgili siteden bildiremedim. 01.09.2013 saat11:28-11:45 arası yaptığım görüşmemin dinlenip benle konuşan müşteri temsilcisinin tavrının gerekli şekilde değerlendirilmesini ve bana dönülmesini rica ediyorum..

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,505935****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,tarifeniz kapsamında bilgilendirme sms'i gönderilmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Fatura kesim tarihinizin Her ayın 21. günü olduğu ve hattınızı 23.08.2013 tarihinde farklı operatore taşımanızdan kaynaklı tarafınıza 21.09.2013 dönemini kapsayan dönem faturanız tarafınıza yansıyacaktır. Müşteri hizmetleri aramanıza ait çağrının dinlenebilmesi için, müşteri hizmetlerini aramak üzere hangi numaradan çağrı başlattığınızı tarih ve saat bilgisi ile iletmenizi rica ederiz. Çağrı dinlenerek gerekli işleyişler sağlanacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön