06 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Personelinden Şikayetçiyim!

Son çağrı merkezinizi arayışlarımdaki sesli kayıtları incelemenizi ve taleplerim konusunda 3 aydır geri dönemiyorsunuz, çünkü haklıyım, sür'atle size bildirdiğim talepler hakkında müşteri hizmetleri personeli şikayetim dahil geri dönmenizi ve çözüm istiyorum sizden acilen bilgi beklemekteyim. 3 aydır geri dönemediniz. .

Sezgin 38 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin16 Mayıs 2013

    SİZ İLGİSİZ DUYARSIZ FİRMADAN HABER BEKLİYORUM ACİLEN, MAHKEMEYE Mİ VERİLMEK İSTİYORSUNUZ, HAYIR ÇÖZMÜYORUZ ÇÖZEMİYORUZ DİYORSANIZ BUNU BANA BİLDİRİNİZ LÜTFEN BEN GEREĞİNİ YAPARIM....ACİLEN KESİN CEVAP LÜTFENN.....!!!

  • Sezgin12 Mayıs 2013

    BİR SÜRÜ YAZDIM SİLİNDİ Mİ CEVAP ULAŞTIMI BİLMİYORUM, BÖYLE KURU KALABALIK KELİME KALABALIKLIĞI DEĞİL SORUNUMA ÇÖZÜM TALEPLERİME YANIT BEKLİYORUM!!!

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön