04 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Personelinden Şikayetçiyim!

03. 05. 2013 tarihinde 244194347 numaralı müşteri hizmetleri çalışanlarınızdan K..... isimli çalışanınız ile yaptığım görüşme esnasında hatta beklemem kaydı ile beni takım liderine aktarmasını istememe rağmen aktaramayacağını bende kendisine müşterinin müşteri hizmetleri çalışanına müşteri tarafından talep edildiği takdirde müşteriyi, müşteri hizmetleri takım liderine aktarmakla yükümlü olduğunu söylememe rağmen aktarmadığı için kendisi hakkında şikayet formu oluşturmasını talep etmiş bulunmaktayım. 03. 05. 2013 tarihli saat 23:37 de ve 25 dakika süren tarafınız tarafından yapılan görüşmenin ses kayıtlarının dinlenmesini ve yapılan işlemin tarafıma bildirilmesini talep ediyorum.

Murat 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, hattınıza iade işleminin yapılmış olduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat 06 Mayıs 2013

    18.04.2013 tarihinde yaptığım fatura itirazı esnasında ve daha sonra en az 10 defa aradığım ve şikayetvar.com üzerinden 5 defa yapmış olduğum şikayetler doğrultusunda yapılan geri dönüşlerde belirtilen fatura itirazları maksimum 15 iş günü içinde yanıtlanır cevabı verilmesine rağmen 16. iş günü aradığım müşteri hizmetlerinin verdiği cevap bu seferde sistemsel bir arızanın olduğunu ve bir çok müşterilerinin aynı sorun yüzünden şikayetçi olduğu iletiliyor. ne kadar bir zaman süreceğini bilemediklerini iletiyor. dünya markası olan vodafone fatura düzeltmekte bu kadar mı yetersiz bir sisteme sahip Türkiye de. 11 gün sonra yanlış bir fatura daha basılacak ve ben yine itiraz edeceğim. her ay aynı.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön