Vodafone Müşteri Hizmetleri Ne Yapmaya Çalışıyor?

Barlas D. |

Vodafone müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede cihaz kampanyasına katılmak istediğimi bildirdim katılabilirsiniz deyip bayiye yönlendirdiler. Oraya gittim hayır katılamazsınız dediler. Yeniden müşteri hizmetlerini aradım katılabilirsiniz oraya gidin bizi arayın dediler gittim aradım. Müşteri hizmetleri bize müdahale edemez dediler. Şimdi sorun bayilerinizde mi yoksa müşteri hizmetlerinde mi?

2009 yılından bu döneme kadar kullandığım ve sadece 2013 yılında ödediği toplam fatura bedeli 1.500 tl'ye yaklaşmışken söz konusu aksaklık giderilmez ise daha önce farklı operatöre geçirdiğim 532524**** ve oğluma ait olan 16 yıllık 542325 **** ayrıca eşime ait olan 505877**** numaraları da farklı operatöre geçireceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  20:14

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,22.04.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Nisan
  22:57

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.